čtvrtek 1. září 2016

LaFü neboli Lazarová & Füle people consulting

Vítáme vás na našem blogu, který je součástí našich stránek www.lafu.cz.

V naší profesní činnosti se věnujeme - jak již název a obrázek výše napovídá - všem oblastem firemního života, které se týkají people managementu.
Na základě našich zkušeností a znalostí víme, že máme co nabídnout a čím můžeme našim klientům prospět. Orientujeme se zejména na pomoc start up firmám, ale své služby poskytujeme klientům z výrobního prostředí až po finanční sektor. 

Na našem blogu se chceme věnovat příspěvkům, jak vážným, tak nevážným, zejména z oblasti people managementu, a že jich je :)

Pevně věříme, že vás svými příspěvky zaujmeme a těšíme se na vaše reakce.

Za LaFü

Jana a Klára

1 komentář:

  1. Dovolte mi, abych vám představil LE-MERIDIAN FUNDING SERVICES. Jsme přímo do čistého úvěru a financování projektů z hlediska investic. Poskytujeme finanční řešení soukromým / společnostem hledajícím přístup k finančním prostředkům na kapitálových trzích, tj. Ropu a zemní plyn, nemovitosti, obnovitelné zdroje energie, léčiva, zdravotnictví, dopravu, stavebnictví, hotely a atd. Můžeme financovat až 900 000 000 000 dolarů ( Devět set milionů dolarů) v jakémkoli regionu světa, pokud bude na projektech zaručena návratnost investic ve výši 1,9%.
    Le-Meridian financování.
    Email Kontakt info@lemeridianfds.com
    WhatsApp ... + 19893943740.

    OdpovědětSmazat